'KIZIMIN HAYSİYETİYLE OYNAYAMAZLAR'

Bergüzar Korel'in annesi Hülya Darcan, kızı hakkında çıkan haberlere isyan etti.

Magazin

'KIZIMIN HAYSİYETİYLE OYNAYAMAZLAR' Bergüzar Korel'in annesi Hülya Darcan, Tan Sağtürk'ten ayrıldıktan sonra kızı hakkında çıkan haberlere isyan etti.
Darcan, 'Bizleri bu duruma düşürmeye ve çeşitli oyunlara alet etmeye kimsenin hakkı yok ve artık buna izin vermeyeceğim' dedi.
'Binbir Gecce' dizisiyle yıldızı parlayan Bergüzar Korel'in annesi Hülya Darcan, kızı hakkında çıkan iddialara sert yanıt verdi. Kızı Bergüzar Korel ile Tan Sağtürk ayrılığında 'para' krizinin etkili olduğu yönünde çıkan haberin doğruyu yansıtmadığını söyleyen Darcan, şunları söyledi: 'Bugüne kadar kızım Bergüzar Korel hakkında yayınlanan, gerçek dışı birçok habere karşı suskunluğumu korudum. Kızımın ilişkisi hakkında konuşmayacağım, böyle bir hakkım yok. Fakat kızımın haysiyeti ve namusu hakkında konuşma hakkına sahip olduğuma inanıyorum. Hele 'Sevgilisi param yok dedi, Bergüzar Halit'e gitti' başlığı altında yayınlanıyorsa. Artık kızımın ve aile şerefimizin hiç düşünülmeden, sakınılmadan ayaklar altına alınmasına dur demek istiyorum. Bu haberlerin ardında kötü niyetli bir davranış olduğunu düşünmekten başka bir çarem kalmıyor. Ailemiz bugüne kadar hep haysiyeti ve şerefiyle yaşadı ve bundan sonra da böyle yaşayacaktır. Kızım da bu ailenin eğitimi ve görgü kuralları ile büyümüş sonra da kendi prensiplerini hem mesleğinde hem de özel ilişkilerinde korumuş bir yetişkindir. Bizleri bu duruma düşürmeye ve çeşitli oyunlara alet etmeye kimsenin hakkı yok ve artık buna izin vermeyeceğim.'

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: