KIZINA BENZEDİ!

KIZINA benzemek ve genç görünmek isteyen bir anne, estetik ameliyatlarla bambaşka bir görünüm aldı.

Magazin

İngiltere’de 50 yaşındaki Janet Cunliffe, kendisinden 22 yaş küçük kızı Jane’e benzemek için saçını boyattı, 3 beden küçüldü, yaklaşık 24 bin TL harcayarak bir dizi estetik ameliyat geçirdi.

İngiltere’de 50 yaşındaki Janet Cunliffe kendisinden 22 yaş küçük kızı Jane’e benzemek için 10 bin poundluk (yaklaşık 24 bin TL) bir dizi estetik ameliyat geçirdi. Saçlarını da kızıyla aynı renge boyatıp 3 beden küçülen anne, şimdi görüntüsüyle herkesi şaşırtıyor. Göğüslerini büyütüp dikleştiren Cunliffe, botoks yaptırıp dudaklarını da dolgunlaştırdı. Fotoğraflarda ilk bakışta ikiz gibi görünen iki kadının saç, boy ve kiloları aynı. Ancak anne Janet’in gözlerimavi, kızı Jane’in ise kahverengi.

Kızını platin rengi saçlarıyla Paris Hilton’a da benzettiklerini söyleyen anne Janet, “Kimonun gibi görünmek istemez ki?” diye konuştu.

‘VAKTİM YOKTU’ “20’li yaşlarda bakım yapmaya pek vaktimyoktu. Önce Jane’ı, daha sonraerkek kardeşi Pete’i dünyaya getirdim” diyen anne, erkek arkadaşının da yeni durumundan memnun kaldığını vurguladı. Janet, 4 ayda 13 kilo birden vererek ideal kilosuna kavuşmuş.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: