KIZKARDEŞİ İŞSİZLİK YARDIMI İLE GEÇİNİYOR!

Dünyanın en çok kazanan sporcularından Beckham’ın dört çocuklu dul kardeşi Lynne, haftada 390 TL işsizlik yardımıyla geçiniyor..

Magazin

KIZKARDEŞİ İŞSİZLİK YARDIMI İLE GEÇİNİYOR! Ünlü İngiliz futbolcu David Beckham'ın kız kardeşi Lynne Beckham'ın haftalık 164 Sterlin (390 TL) ile geçindiği ortaya çıktı. 38 yaşındaki Lynne, eşi Colin Every ile sancılı geçen boşanma süreci de dahil olmak üzere başına gelen bir dizi kötü olaydan sonra üç çocuğuyla birlikte kardeşinin Essex'te 12 yıl önce kendisine aldığı 250 bin sterlinlik dört odalı evde geçinmeye çalışıyor. Lynne Beckham şu an işsiz ve haftada yaklaşık 390 TL işsizlik yardımı alıyor. Kardeşi David ise Milli Takım kariyeri sona erse de her iki saniyede bir 164 Sterlin kazanıyor.
Serveti 125 milyon Sterlin (296 milyon TL) olarak hesaplanan David Beckham bir söyleşide babasının kendisinden iki kız kardeşine çok iyi bakmasını vasiyet ettiğini söylemişti. Beckham, part-time kuaförlük yapan küçük kız kardeşi Joanne'a 500 bin Sterlin (1 milyon 190 bin TL) değerinde bir ev satın almıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: