Kızlar Ahmet Hakan'a kıyak yaptı!

'Söylemezsem Olmaz' isimli magazin programında bu sabah Kenan Erçetingöz'ün Ahmet Hakan'la ilgili Instagram hesabından yaptığı paylaşımlar ekrana getirildi. Fakat paylaşılan videolardan biri gösterilmedi. Programın sunucuları Ece Erken ile Bircan Bali konuyla ilgili "Bunun devamındaki story aslında çok güzeldi ama neyse Ahmet Hakan onu es geçtik" diyerek kıyak yaptıklarının altını çizdi. İşte detaylar...

Magazin

Kızlar Ahmet Hakan'a kıyak yaptı! Kenan Erçetingöz pazar günü Instagram'ın hikaye bölümünden Ahmet Hakan'ın yazılarıyla ilgili iki video yayınladı. İlk videoda "Ahmet Hakan kendileriyle polemik yapılmayacak 10 ünlüyü yazmış ama Beyaz TV'de 'Söylemezsem Olmaz'ı izlemiyor herhalde polemikler kraliçesini atlamış" ifadelerini kullandı.

İŞTE O VİDEO:


Kenan Erçetingöz'ün paylaşımları bu sabah 'Söylemezsem Olmaz' programında da konu edildi. Programın sunucuları Ece Erken ve Bircan Bali programda duayen gazeteci Kenan Erçetingöz'ün bu paylaşımını ekranlara getirdi ama ikinci videoyu göstermedi. Bircan Bali, "Bunun devamındaki story aslında çok güzeldi ama neyse Ahmet Hakan onu es geçtik" diyerek konuyu izah etti.

İŞTE O ANLAR:


Peki Kenan Erçetingöz'ün paylaştığı ikinci videoda ne vardı? Kenan Erçetingöz o paylaşımında 'Söylemezsem Olmaz'da ekrana gelen Ahmet Hakan ile Asena Atalay'ın aşk yaşadığına dair iddialara bir göndermede bulunmuş ve "Kızlar ne oldu o konu? Bircan, Ece siz de o konuyu atladınız?" demişti.

İŞTE O VİDEO:

Bunlarda ilginizi çekebilir: