KIZLAR ATIŞTI EVLER AYRILDI!

Bir süre önce evlerini ayıran Saadettin Saran ile Hülya Avşar'ın bu kararı neden aldıkları anlaşıldı...

Magazin

KIZLAR ATIŞTI EVLER AYRILDI! İkilinin, kızlarının aynı çatı altında yaşamaya alışamaması ve sık sık tartışması yüzünden evlerini ayırdığı söyleniyor.

O ev bir yıldır boştu

Sadettin Saran ve Hülya Avşar'ın birlikte kaldıkları Kemerburgaz'daki villada şu sıralar sessizlik hakim... Çünkü Avşar, bir süre önce kızı Zehra ile birlikte Büyükdere'deki evine döndü. Bir yıl önce kapattığı eski evine dönmesi de ayrılık söylentilerini beraberinde getirdi. Sanatçı, çıkan haberlere 'Sadettin'le aramızda sorun yok, anneme mevlüt okutacağım için bu eve geldim' diye karşılık vermişti. Çok geçmeden işin aslı anlaşıldı.

Çocuk krizi aşılamadı

Çifte yakın çevrelerden gelen haberlere göre, sorun Sadettin Saran ile Hülya Avşar değil, kızlarının arasında yaşanıyor. Saran'ın kızı Lal ile Avşar'ın kızı Zehra, uzun zamandır aynı çatı altında kalmalarına rağmen birbirlerine alışamadılar ve anlaşmazlıkları son zamanlarda tartışmalara yol açmaya başladı. Bu gerginlikten rahatsızlık duyan çift de evleri ayırmaya karar verdi. İkilinin 'çocuk' krizini nasıl aşacağı şimdilik merak konusu...
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: