KIZLARLA FOTOĞRAF YÜZÜNDEN REKLAM ANLAŞMASI İPTAL OLDU!

Adı Ankara'daki fuhuş skandalına karışan Nihat Doğan'a bir şok da anlaşma yaptığı mobilya firmasından geldi.

Magazin

KIZLARLA FOTOĞRAF YÜZÜNDEN REKLAM ANLAŞMASI İPTAL OLDU! Nihat Doğan bir süredir bir mobilya firmasının reklam kampanyasında rol alıyordu. Firma, yaşanan olayların ardından anlaşmayı iptal etti.

Ankara'daki olaylı geccede İzzet Yıldızhan gözaltına alınmış, Nihat Doğan da tanık olarak ifade vermişti.

Olayın kendisiyle hiçbir ilgisinin olmadığını söylemesine rağmen reklam anlaşması iptal edilen Nihat Doğan 'ın oldukça üzgün olduğu söyleniyor.

Ankara'ya İzzet Yıldızhan ile konser vermeye giden Nihat Doğan olaydan sonra kendisini savunmuştu. Doğan, "Gecce 02.30'da uyurken İzzet ağabey beni aradı. 'Bir 5 dakika odama uğrar mısın? Yanımda senin bir hayranın var, 5 dakika seninle fotoğraf çektirmek istiyor' dedi, gittim. Fotoğraf çekildik ve odama çıktım. Sabah 10.00 gibi emniyet mensubu arkadaşlar geldiler. Bir şikayet ile ilgili bilginize başvurmak istiyoruz dediler. Bana İzzet Bey'in hanımefendileri darp ettiği yönünde şikayet var. Böyle bir olaya tanıklık ettiniz mi diye sordular, hayır dedim. Ve yarım saat içinde emniyetten ayrıldım" sözleriyle olay geccesini anlatmıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: