KLARNETİ KADAR ERKEK DEĞİL!

Kokain operasyonu kapsamında gözaltına alınan, ardından tutuklanarak cezaevine gönderilen Deniz Seki’nin kardeşi Serkan Seki, Hüsnü Şenlendirici hakkında ağır konuştu.

Magazin

KLARNETİ KADAR ERKEK DEĞİL! Şenlendirici’nin, ablasıyla ilgilenmemesine öfkelenen Seki, “Klarnette usta ama delikanlı değilmiş” dedi.

Ablam kendisiyle hesaplaşıyor

Reha Muhtar’ın programına katılan Serkan Seki, tutuklama sonrası Hüsnü Şenlendirici’nin Deniz Seki’yle arasına mesafe koyması konusunda öfkeliydi: “Dünya çapında bir klarnetçi ama erkekliği konusunda iyi konuşamayacağım. Aksini iddia ederse de karşıma çıksın. Klarnet konusunda usta ama erkeklik, delikanlılık, şereflilik konusunda aynı ustalığı gösteremiyor. Bundan sonra 1 kilometre yakınımıza dahi gelemez! Zaten biz ablamın onlarla görüşmesini istemiyorduk.”

Hüsnü yanıt verdi

Hüsnü Şenlendirici ise yaşananlarla ilgili şunları söyledi: “Ben, ‘sakın benim adımı verme’ gibi bir laf etmedim. Sürekli ağır sözlerle eleştiriliyorum. Kimseye yanıt vermeyeceğim ama, kimse benim erkekliğimi tartışamaz. Serkan’ın sözlerine kızmadım, alınmadım. Genç adamdır. ısyan etmesi çok doğal. Çünkü şu an içi yanıyor.”

Beni içeri almadılar

Şenlendirici, “Benim neler yaşadığımı bilemezsiniz. Hiçbir şey yapamıyorum. Ne yapabilirim, nasıl sahip çıkabilirim? Sahip çıkmak, medyaya demeç vermek demek mi, bu mudur erkeklik? Deniz’i, avukatının dışında kimse göremiyor. Buna ailesi de dahil. Bakın pazar günü hiç kimsenin ruhu duymadan tutukevine gittim. Fakat beni içeri almadılar. Savcıdan gerekli izinler çıkmadan hareket edemiyorum. Bunun için uğraşıyorum. Gerekli yasal izinleri alınca Deniz’i ziyaret edeceğim” dedi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: