'Klavye Delikanlıları' için flaş açıklama!

Geçtiğimiz günlerde yeniden ekrana döneceğiyle ilgili iddialar ortaya atılan "Klavye Delikanlıları" için dizinin yönetmeninden flaş bir açıklama geldi.

Magazin

'Klavye Delikanlıları' için flaş açıklama! Bir süre önce Show TV'deki ekran macerasına son veren "Klavye Delikanlıları" için flaş bir açıklama geldi.

'Klavye Delikanlıları' yeniden mi çekilecek?

'Klavye Delikanlıları' yeniden mi çekilecek?Dizinin yönetmeni Murat Şeker, sosyal medya hesabından dizinin yeniden dönmesi için haber beklediklerini duyurdu.

Klavye Delikanlıları’nda Kerem polislerin elinde!

Klavye Delikanlıları’nda Kerem polislerin elinde!Şeker, Twitter hesabından "Klavye Delikanliları dönüyor mu? Yaklaşık 2 aydır her gün onlarca belki yüzlerce kez bana yöneltilen soru bu. Biz de dönmesini çok istiyoruz. Hatta halihazırda internet üzerinden yayınlanma konusunda bir portal ile belli bir noktaya da geldik. Açıkçası biz de haber bekliyoruz." paylaşımında bulundu.


İnternet kurnazı Klavye Delikanlıları!

İnternet kurnazı Klavye Delikanlıları!"Klavye Delikanlıları"nın bir süre önce de Digiturk’ten teklfi aldığı iddia edilmişti. Süreç Film imzalı dizinin yönetmenliğini Murat Şeker yaparken senaryosunu ise Murat Şeker ve Ali Tanrıverdi kaleme almıştı. "Klavye Delikanlıları"nda Rasim Öztekin, Kaan Yıldırım, Vildan Atasever, Uraz Kaygılaroğlu, Ali Barkın, Selen Seyven, Seray Sever, Gül Onat, Cengiz Küçükayvaz, Sinan Çalışkanoğlu, Filiz Taşbaş, İpek Tenolcay ve Mert Asker rol almıştı.

Klavye Delikanlıları final yapıyor!

Klavye Delikanlıları final yapıyor!

Bunlarda ilginizi çekebilir: