KLİBİN BAZI GÖRÜNTÜLERİNE YASAK!

Sevim Emre, Orhan Gencebay'ın Tarkan'ın klibindeki görüntülerine sansür uyguladı... Sebebi; Gencebay'ın saçlarını beğenmemesi.

Magazin

KLİBİN BAZI GÖRÜNTÜLERİNE YASAK! Doğa Derneği yararına Tarkan'ın sözlerini yazıp bestelediği 'Uyan' isimli şarkıya sazıyla eşlik eden Orhan Gencebay, Megastar'la burada başlayan dostluğunu daha da ileri götürdü. Tarkan'ın yeni klibinde yine sazıyla birlikte rol alan Orhan Baba, Tarkan'a da övgüler yağdırıyordu. Herkes Megastar'la Orhan Baba'nın klibini merakla beklerken Orhan Gencebay sürpriz bir kararla klipteki görüntülerini çıkarttırdı.

Sözünden çıkmıyor
Orhan Baba'nın bu ani kararının arkasında hayat arkadaşı Sevim Emre'nin olduğu ortaya çıktı. Yıllardan beri Orhan Gencebay'ın görüntüsüyle yakından ilgilenen Emre, Tarkan'ın klibini izledi. Görüntülerde Orhan Baba'nın dalgalı saçlarını beğenmeyen Sevim Emre, bu görüntülerin yayınlanmaması için hayat arkadaşına baskı yaptı. Orhan Gencebay'a da Sevim Emre'yi dinlemek düştü.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: