KLİP KRİZİ BÜYÜYOR!

'Mucize'nin klibini yöneten Tamer Aydoğdu, Demet Akalın'ın 'Yurtdışında klip çekeceğim' sözlerine kızdı..

Magazin

KLİP KRİZİ BÜYÜYOR! 'Mucize' şarkısının klibi, Danni Minogue'un 'I Begin To Wonder' klibine benzediği için 'Türk yönetmenler kısır maalesef. Bu yüzden yabancılarla çalışacağım' diyen Demet Akalın'a yanıt gecikmedi.

'Mucize'nin klibini çeken Tamer Aydoğdu, 'Demet Akalın bazı açıklamalar yapmadan önce beş dakika düşünmeli' dedi ve ekledi: 'Ona bu güne kadar 13 tane klip çektim ve hiçbiri birbirine benzemez. Son klipteki Danni Minogue'la benzerlik ise tamamiyle bir doğaçlamadır. Binlerce şarkı, film ve klipten insanlar esinlenebilir...'

Gitsinler Bakalım..

Aydoğdu, Akalın'ın 'Artık yurtdışında klip çekeceğim' sözlerine tepkisini de şöyle ifade etti: 'Gitsinler kliplerini yurtdışında çektirsinler.

Bakalım onlar dünyayı yeniden keşfedebilecek mi? Yurtdışında klip çektireceklerine, önce buradaki kredilerini ödesinler. Ben şu an zaten sadece Türkiye sınırlarında çalışmıyorum. Yurtdışında yaptığım birçok klip ve İtalya'da çekmek üzere olduğum bir reklam filmim var.'
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: