KOBAL İLE SOKULLU, DEMİR VE SU AŞKINI YORUMLADI!

Magazin

KOBAL İLE SOKULLU, DEMİR VE SU AŞKINI YORUMLADI! Başrollerini Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boloğur ve Birkan Sokullu'nun paylaştığı "Küçük Sırlar" adlı dizi yayınlandığı günden itibaren büyük bir hayran kitlesine ulaştı. Geçtiğimiz bölümlerde Ayşegül'ün (Merve Boloğur)
vurulmasının ardından Su' yun (Sinem Kobal) babası ve Demir'in (Birkan Sokullu) annesinin ani ölümü izleyenlerde şok etkisi yarattı.

magazin<br/>

Cem Aslan'ın, Ayşegül'ü vurması üzerine tatillerinden ani dönüş yapan Şebnem ve Emre geçirdikleri trafik kazası sonucu hayatlarını kaybetmişlerdi. Cem Aslan'nın annesinin ölümüne sebep olduğunu düşünen Meriç, Demir ve Su'yun aşkına yeni bir engel oldu.

Video yüklenemedi...Su karakterini canlandıran Sinem Kobal; "Su'yun yaşadığı travma aslında en büyüğü. Hem babasını hemde bir şekilde abisini kaybetmesi üzerine çok yalnızlaşıyor. Su, her zaman Demir'le olan aşkında ilişkiyi ayakta tutmaya
çalışan kişi oldu. Yalnız kalan Su için sarılıp, güvenebileceği tek kişi aslında Demir" dedi.

Demir karakterini canlandıran Birkan Sokullu ise "Demir, Cem Aslan'ın kötü olayların başlamasına neden olduğunun farkında ama duruma daha mantıklı yaklaşıyor. Demir'in tek derdi adaletin yerini bulması ve Cem'in teslim olması.Su' yu çok seviyor ama geçmişte ona olan güvenini sarsan olaylar olduğundan tekrar üzülmemek adına kontrollü davranıyor. Bence Demir'in bu özelliği çok önemli çünkü bu kadar severken, yoğun duygular içersinde olup kontrollü olabilmeyi başarmak beni zorlardı" dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: