KOCA DEĞİL SEVGİLİ ARIYORUM

Mankenlikten sonra oyunculuk ve sunuculuk yapmaya başlayan Didem Uzel, bir eş değil bir sevgili aradığını söyleyerek bir ilişkinin kahkaha krizine benzemesi gerektiğini söyledi.

Magazin

KOCA DEĞİL SEVGİLİ ARIYORUM Mankenlikten sonra oyunculuk ve sunuculuk yapmaya başlayan Didem Uzel, bir eş değil bir sevgili aradığını söyleyerek bir ilişkinin kahkaha krizine benzemesi gerektiğini söyledi.

Habertürk'te Saba Tümer'in konuğu olan Didem Uzel, beraber olacağı kişinin kendisine sürekli bir coşku ve enerji vermesi gerektiğini belirtti.

'Gülmek bulaşıcıymış. Kahkaha krizleri de ondan gelirmiş. Bunun gibi bir şey olmalı ilişki de. Mesela ben bana coşku enerji veren insanları hayatımda tutmayı seviyorum. Erkekler de öyle' diyen Didem Uzel, 'Bunu yaşatabilecek bir insan varsa hemen evlenebilirim' şeklinde konuştu.

Televizyon gazetesinin haberi, çocuk sahibi olmayı çok istediğini ancak sırf egolarını tatmin etmek için de çocuk sahibi olmayı doğru bulmadığını ifade eden Uzel, 'Kadın olduğum için ve aynı zamanda da Tanrı tarafından bana verilmiş annelik duygusunu yaşamak için anne olmak istiyorum' ifadesini kullandı.

Didem Uzel, Saba Tümer'in 'İyi bir koca mı iyi bir baba mı?' sorusuna da şu yanıtı verdi:

'Ben iyi bir sevgili arıyorum, çünkü eşimle de sevgili olabilirsem aşkı da heyecanı da tutkuyu da tazeleyebilirim, bazen yalnız kalmayı da başarabilirim. Ama ona bir koca gözüyle bakarsam eğer, işte orada büyü bozulur.'

Bir kaç aylık bir ilişkisi olduğunu da saklamayan Didem Uzel, henüz çok yeni olduğu için yorum yapmaktan kaçındı. Beraber olduğu kişinin tanınan birisi olmadığını vurgulayan Uzel, 'Çok yeni bir süreç olduğu için şu anda 'tanımlanamaz' denen bir dönemdeyim. Bilmiyorum doğru kişi o mu? Deneyeceğiz ve göreceğiz. Aşk tamam, adam tamam ama bazı aradığınız özellikler vardır hayatın bütünü için onların tamamlanması lazım. Çok yeniyken tartışmak, konuşmak, tanıma aşamasındayken yanlış' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: