Kocaman Ailem ilk bölümüyle bu akşam geliyor!

Kocaman Ailem dizisi 31 Mayıs Perşembe akşamı 21:00'da izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Peki merakla beklenen dizide nasıl karakterler yer alıyor?

Dizi Galeri

Kocaman Ailem ilk bölümüyle bu akşam geliyor! Yaz aylarına damga vuracak, sıcacık aile dizisi Kocaman Ailem'in ilk bölümü 31 Mayıs Perşembe akşamı saat 21:00'da ekranlara gelecek.

Yapımcılığını ‘Mia Yapım’ adına Banu Akdeniz’in gerçekleştirdiği, ‘Kocaman Ailem’, usta oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.

Dizinin başrollerinde Levent Ülgen, Emre Karayel, Aksel Bonfil ve Çağla Demir, Özge Özder, Özlem Türkad, Buse Arslan Akdeniz gibi isimlerin yer alıyor.

Senaryosunu ise Nuray Uslu, Şeyda Delibaşı, Aylin Eren ve Nergiz Herdem İnce kaleme alıyor. Yönetmenliğini Hakan İnan üstlendiği dizide, vicdan muhasebesiyle başlayan bir hikaye ve beraberindeki olaylar zinciri ekrana yansıyacak.

İşte merakla beklenen dizide yer alan karakterler:


Levent Ülgen – Hulusi Koyuncular

Kayserili, yoksul bir ailenin çocuğu olan Hulusi, yıllarca dişini tırnağına takarak büyük bir sucuk markasının sahibi olmuştur. Çalışmakla ve mücadeleyle geçen bir ömür yüzünden ne evlenmeye ne çocuk yapmaya fırsatı olmamıştır. Daha doğrusu o öyle sanmaktadır… Kocaman çiftliğinde, kardeşi ve onun eşiyle yaşamaktadır. Her ne kadar cimriliğiyle nam salmış olsa da içinde tertemiz, iyi yürekli, merhametli bir adam vardır. Sadece Hulusi bu iyi taraflarını göstermek konusunda da cimridir o kadar...


Emre Karayel – Şinasi Koyuncular

Hulusi’nin tek kardeşi olan Şinasi, karısı ve abisi ile çiftlikte yaşamaktadır. Hayata hep pozitif taraflarından bakar, öyle ki ne abisinin cimriliği, ne karısının şirretliği, onları çok sevmesine engel olmaz. İsteseler her ikisi için de canını verir. Saf kalpli, aza tamah eden, büyük hırsları olmayan yani abisinin neredeyse zıttı bir adamdır. Hayattaki en büyük hırsı abisinin onunla gurur duymasını, karısının ise onu takdir etmesini sağlayabilmektir. Bu hırs onun başına çeşitli işler açacaktır.


Aksel Bonfil – Demir Erdem

“Şampiyon” diye de bilinen Demir, bir zamanlar ringlerde fırtınalar estirmiştir. Fakat sakatlanınca kariyerini bırakmak zorunda kalmış, kurumsal hayata dönmüştür. İdealist, dürüst son derece güvenilir olan genç adam bu özellikleri yüzünden Hulusi’nin sağ kolu olmuştur. Aralarında patron-çalışan ilişkisinin ötesinde baba-oğul bağı vardır. Hulusi’yi babası olsa bu kadar sever. Güçlü, kararlı, ne istediğini bilen Demir’in tek zaafı tabii ki Elif’tir.


Çağla Demir – Elif Ateş

“Delikanlı” lafının bir tek erkeklere söylenmediğinin en büyük kanıtı, vücut bulmuş hali Elif’tir. Sadece bu da değil; dibine kadar inatçı, köküne kadar duygusal, sonuna kadar aşıktır… En büyük kalp ağrısı, 3 kez nişandan, 6 kez sözden döndüğü, gönlünün şampiyonu Demir ile bir türlü mutlu sona kavuşamıyordur. Ama ona göre bu konuda kendisinin zerre kadar kabahati yoktur, tüm suç o Demir'dedir. Ama Demir'i çok seviyordur.


Özge Özder – Güzide Karaarslan

Yıllar önce Hulusi yüzünden hayatı tepe taklak olan Güzide, intikam yemini etmiştir. Ne olursa olsun, Hulusi’nin de onun gibi çöktüğünü görmek istemektedir. Önce şirketini elinden almak ister. Sonra da çocuklarını… En ufak bir hataya tahammülü olmayan Güzide, istediği şeyi alana kadar durmayacaktır.


Zuhal Yalçın – Ayşe Menengiç

Emekli tarih öğretmeni olan Ayşe, hayatın zorluklarıyla tek başına mücadele etmekle kalmamış, biricik oğlu Ahmet’i de yalnız büyütmüştür. Hulusi onu evlilik öncesi yüzüstü bırakıp kaçık gitmekle kalmamış, babasından kalma sucuk formülünü de çalmıştır. Bir de üstüne hamile olduğunu fark etmiştir. Ama bir gün bile isyan etmemiştir bu duruma çünkü oğlu bu hayatın ona verdiği en güzel hediyedir, tüm dünyasıdır. O kadar ki kazık kadar adama hala çocuk muamelesi yapmaktadır.


Cihan Kurtaran – Ahmet Menengiç

Annesi ne kadar üstüne düşüyor, ne kadar seviyorsa, Ahmet de annesine aynı hisleri besliyordur. Sadece bu duygularını gösteremiyordur çünkü duygusal zekası biraz düşüktür. Ama Allah duygusal kısımdan aldıklarını analitik kısma vermiş olsa gerek ki; Ahmet tam bir dâhidir. Az ama öz konuşur. Titiz, düzenli ve sorgulayıcıdır. Bildiğin ana kuzusudur, öyle ki annesinden rıza almadan su bile içemez. Sonuçta her şeyin en iyisini annesi biliyordur.

Bunlarda ilginizi çekebilir: