KOCAMI ÇOK SEVİYORUM

Çiğdem Anad canlı yayında yaptığı itiraftan dolayı pişman olduğunu söyledi..

Magazin

KOCAMI ÇOK SEVİYORUM Çiğdem Anad'ın TV'de canlı yayındaki 'Aldatıldım' itirafı, programın yapımcısı olan eşiyle arasını açtı..

Haberci Çiğdem Anad'ın, 'Haydi Gel Bizimle Ol' programında aldatıldığını itiraf etmesi, evde sorun çıkardı. Çiğdem Anad, Müjde Ar, Aysun Kayacı ve Pınar Kür'le birlikte sunduğu ve aktör Tamer Karadağlı'yı ağırladıkları programda, özel hayatını gözler önüne sererek, eşinin kendisini aldattığını söylemişti. Yayında Müjde Ar'ın, Tamer Karadağlı'ya olan tutumlarından dolayı 'Çok flörtöz oldunuz' demesi, Anad'ın programın yapımcısı da olan eşi Veli İbrahimhakkıoğlu ile tartışmasına ve arasının açılmasına neden oldu.'Kocamı çok seviyorum' diyen ünlü haberci, 'Bu yüzden orada böyle bir itirafı yaptığım için çok pişmanım ve çok üzülüyorum' diye konuştu. Anad, 'Çünkü eşimin yaptığı olay aldatma değildi aslında. Yanlışı ben yaptım. Tamer Karadağlı beni konuya dahil etmeye çalıştı. Eşimi bu anlamda çok üzdüğüm için üzülüyorum. Çünkü onun bu anlamda adının geçmesi de çok üzücü' dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: