‘’Kocan Kadar Konuş: Diriliş’’ geliyor

Başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın yer aldığı “Kocan Kadar Konuş filminin devamı olan ‘’Kocan Kadar Konuş Diriliş’’ için çalışmalar başladı.

Kültür-Sanat

‘’Kocan Kadar Konuş: Diriliş’’ geliyor Önümüzdeki günlerde sete çıkmaya hazırlanan film ekibi geçtiğimiz gün okuma provası için bir araya geldi. Şebnem Burcuoğlu’nun çok satan romanı Kocan Kadar Konuş’tan beyazperdeye uyarlanan ilk film gişe de büyük başarı elde etmiş, eleştirmenler ve seyircilerden de tam not almıştı. Efsun’un aslında Türk kadınının hikayesini anlatan aşkı, sevgiyi ve dürüstlüğü aradığı serüveni Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın oyunculuklarıyla izleyenleri büyülemişti.

Efsun’un (Ezgi Mola) unutamadığı lise aşkı Sinan’la (Murat Yıldırım) ilişkisinin ikinci perdesinde, evliliğe doğru gittikleri yolda aşk hayatının önündeki engeller azalmıyor. Efsun’un kendi kaotik ailesinden sonra bu defa Sinan’ın ailesi, özellikle de babaannesi Cavide Hanım’la uğraşması gerekiyor ve olaylar çığırından çıkıyor. Kocan Kadar Konuş: Diriliş izleyiciye tıpkı ilk filmdeki gibi romantik ve eğlenceli bir hikaye vaat ediyor, serinin ikinci filminde de kahkaha hiç eksik olmuyor.

Başrollerinde Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın paylaştığı filme Nevra Serezli, Gülenay Kalkan, Eda Ece, Begüm Öner, Gül Arıcı, Muhammet Uzuner, İsmail İncekara , Nilgün Kasapbaşoğlu, Hakan Salınmış, Enis Arıkan, Bora Akkaş, Burak Topaloğlu, Romina Özipekçi, Güven Murat Akpınar, Gözde Seda Altuner, Emine Gülsüm Göznümer, Ayten Mısırlıoğlu gibi başarılı oyuncularıyla dikkat çeken Kocan Kadar Konuş: Diriliş kadrosuna usta oyuncu Hümeyra’da dahil oldu.

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: