Kocan Kadar Konuş, İzmir'de!

Konuş: Diriliş” filminin İzmir özel gösterimi, gerçekleşti. Filmin başrol oyuncuları Ezgi Mola, Murat Yıldırım ve filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü İzmirli hayranlarından müthiş bir ilgi gördü.

Kültür-Sanat

Kocan Kadar Konuş, İzmir'de! Kıvanç Baruönü’nün yönettiği, BKM Film’in yapımcılığını üstlendiği ve Şebnem Burcuoğlu’nun aynı isimli kitabından beyazperdeye uyarlanan “Kocan Kadar Konuş :Diriliş” filminin ekibi Optimum’da düzenlenen söyleşiyle sinemaseverlerle buluştu. Dev Ajans’ın organizasyonu ile hayranları ile buluşan filmin başrol oyuncuları Ezgi Mola, Murat Yıldırım ve yönetmen Kıvanç Baruönü hayranlarının ilgisi karşısında mutluluklarını dile getirdi.


Yönetmen yeni filmin müjdesini verdi
“Kocan Kadar Konuş: Diriliş ” filminin başrol oyuncuları Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın katıldığı özel gösterimde oyuncular, İzmir’de şahane bir kalabalık olduğunu belirterek “Bu sıcak karşılama ve güler yüzlü İzmirliler bizi çok mutlu etti. Bu motivasyonumuzu çok yükseltiyor” dediler. Yönetmen Kıvanç Baruönü ise 3. film için şimdiden fikirler oluşmaya başladığının müjdesini verdi. Filmi seyirci ile birlikte izleyerek reaksiyonları takip ettiklerini de söyleyen yönetmen Kıvanç Baruönü ve filmin başrol oyuncuları Ezgi Mola ile Murat Yıldırım söyleşinin ardından yılın komedi filmini Optimum Outlet Cinemaximum’da hayranları ile birlikte izledi.

Bunlarda ilginizi çekebilir: