KOCAYI BOŞADI; 40 YAŞINDAN SONRA ŞÖHRET OLDU!

Esra Dermancıoğlu; nam-ı diğer Mukaddes yenge.. Birden bire girdi hayatımıza.. Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi olmasaydı asla ne ismini duyacaktık; ne de yüzünü tanıyacaktık..

Magazin

KOCAYI BOŞADI; 40 YAŞINDAN SONRA ŞÖHRET OLDU! Hoş Fatmagül'ün Suçu Ne dizisi olmasaydı da Esra Dermancıoğlu'ndaki oyunculuk hırsı şimdi olmazsa bile ileriki zamanlarda onu mutlaka karşımıza çıkaracaktı..

Esra Dermancıoğlu'ndaki hırs öyle bir hırs ki sırf yüzden 7 yaşındaki kızının babasını bile boşamayı göze aldı.. Severek evlendiği, uzun yıllar aynı yastığa baş koyduğu kocasını sırf oyuncu olmasını istemediği için bir dakika bile düşünmeden boşadı..

Bakmayın siz Esra Hanım'ın 'Boşandım ve oyuncu oldum gibi bir durum yok' demelerine.. Esra Dermancıoğlu oyunculuğu kafasına takmış biri olarak önüne çıkan her engeli birbir kaldırmaya niyetliydi.. O yüzden her adımı planlıydı..

'Kocamdan oyuncu olmamı istemediği için boşanmadık.. Bu da ilişkimizi zedelemiştir mutlaka. Bir noktada dünyalarımız ayrıldı. Ama ben çok şikayetçi değilim değişik durumların içinde olmaktan. Ne isteyip istemediğini daha iyi anlıyor insan.' açıklaması da boşanmaktan son derece mutlu olduğunun adeta göstergesi..

Niye olmasın ki, önce oyuncu olmasını istemeyen kocasını boşadı; sonra da oyunculuk merdivenlerini birer ikişer tırmanmaya başladı..

Bakalım bundan sonrası Fatmagül'ün Suçu Ne dizisindeki gibi mi ilerleyecek? Çünkü bu ülke bir dizideki karakteriyle ünlü olup,ondan sonra hiç ortalıklarda görünmeyen oyuncu kaynıyor.. Önemli bir dizideki rolüyle meşhur olup, Türkiye'yi kasıp kavurmak değil; önemli olan oyunculuk başarısını devam ettirmek..

Bakalım Esra Dermancıoğlu, hangi gruba dahil olacak?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: