Koeman'dan flaş açıklama! Gidiyor mu?

Erwin Koeman, De Telegraaf’a verdiği röportajda Fenerbahçe’deki görevinin her an sonlanabileceğini dile getirdi. 57 yaşındaki çalıştırıcı, "Bir gün ya da bir hafta, kesinlikle çok uzun sürmez. Yeni yıla kadar kalacağımı düşünmüyorum" şeklinde konuştu.

Diğer Haberler

Koeman'dan flaş açıklama! Gidiyor mu? Fenerbahçe Teknik Direktörü Erwin Koeman, Hollanda basınına geleceğiyle ilgili De Telegraaf gazetesine flaş açıklamalarda bulundu. Koeman, “Fenerbahçe’de sezon sonuna dek gidebileceğimi, uzun süre bu görevde kalabileceğimi düşünmüyorum. 1 gün sonra da görevim bitebilir, 1 hafta sonra da… Biteceğini görebiliyorum. Fakat, yeni yılı görebileceğimi düşünmüyorum. İlk devre sonuna kadar 7 maç var ve bu 7 maçta da takımın başında olacağımı zannetmiyorum” dedi.

“YAKIN GELECEKTE BİR ŞEYLER BEKLİYORUM”

Erwin Koeman, kulüple bu konuda görüşme yapmadığını ifade ederek, “Kulübün ne istediğini anlamaya çalışıyorum ve bana açıklama yapacakları günü bekliyorum. Bazı şeyler okuyorum ama asla direkt olarak “Ne istiyorsunuz?” diye sormadım. Yakın gelecekte bir şeylerin olmasını bekliyorum” şeklinde konuştu.

“GALİBİYETTEN ÇOK BERABERLİK GÖRDÜLER”

Dinamo Zagreb karşısında 0-0 berabere kaldıkları maçı da kısaca değerlendiren Hollandalı antrenör, “İnsanlar galibiyetimizden çok berabere kaldığımızı gördüler. Fakat, elimizden gelen her şeyi yaptık. Sonuç olarak, bir sonraki tura kalmayı başardık ve hedefimiz de buydu zaten” diyerek sözlerini sonlandırdı.

Bunlarda ilginizi çekebilir: