'KÖFTECİLER BENİ SEVER'

Cem Yılmaz filmleri sayesinde yeni bir ekonomi yarattığını söyledi. Cem Yılmaz: Bu filmler gişe yaptıkça tam 600 kişi ekmek yiyor

Magazin

'KÖFTECİLER BENİ SEVER' ‘Yahşi Batı’ filmi 2 milyon 137 bin 949 gişeye ulaşan Cem Yılmaz “Benim filmlerimde 250 kişi çalışır. Bu da dolaylı olarak 600 kişi demek. Bir filmin hasılatından yüzlerce insan ekmek yiyor. Yaptığım işin A 4 kağıt üzerinde başlayıp 10 ay içinde ekonomiye dönmesi çok sevindirici. Ekonomiye hareket getiriyorum. Seyyar satıcılar beni çok seviyor. Özellikle köfteciler ve mısırcılar” dedi.

TAKSİCİLERDEN TEŞEKKÜR

Cem Yılmaz sokak ekonomisini nasıl canlandırdığını da şöyle açıkladı: Bir sinemaya gittiğimde satıcı ‘Abi sayende mısır satışlarımız arttı. Allah razı olsun diyor, seviniyorum. Harbiye Açıkhava’daki şovlarda taksiciler ve köftecilerden sürekli ‘teşekkür’ aldım. Köfteciler ‘Abi Teoman konseri 23.30’da bitiriyor, olmuyor. Sen gece 12’yi geçirdiğin için köfte satışları arttı’ diyorlar.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: