Köln'den İstanbul'a F&M Living Style Nevrim Ateş

Almanya'da uzun yıllar F&M Living Style (Dekarasyon Danışmanlığı ve Konsept Kurucusu ) olarak başladığı yolculukta ilk yıllarında ortaya çıkardığı başarılı projelerle adını duyuran Nevrim ATEŞ ilk tasarım ve dekorasyon mağazasını Köln’de açtıktan sonra bunla yetinmeyip Mobilyadan dekoratif salon takımlarına aydınlatma asksesuarların’dan mutfak,banyo ürünlerin’den iç mekan tasarımlarına kadar başta ev dekarasyonu olmak üzere tüm iş alanlarında daha da estetik kılabilecek bir çok ürünü özenle tasarlayıp birleştirip hizmete sunuyor.

Kadın

Köln'den İstanbul'a F&M Living Style Nevrim Ateş Dünyaca ünlü bazı markaların özel konsept ürünlerini kendi mağazası çatısı altında birleştirip hizmete sunmuştur Ayrıca online mağazasını da hayata geçirmiştir.
2016 da Köln’den sonra istanbul Bağdat caddesinde kendi mimari tasarımlarının da olduğu mağazasını açmıştır.

Nevrim Ateş’in Yol Hikayesi “Başarı bir varış noktası değil bir yolcuktur” deyişi ile başarılı adımlar ile yoluna devam ediyor.

Her türlü iç mekan mimari kimlik arayışına yardımcı oluyor ve Konsept oluşumlarında A dan Z ye ahenk ve uyum ile sıradışı tasarımların ortaya çıkmasında büyük bir rol oynuyor.Bütün bu oluşumların ortaya çıkmasın’da kendisinin Tokyo,Londra ve Köln’de çalışmakta olan araştırmacı mimari ekibi de var.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: