Kolpaçino 3. Devre filminin galası yapıldı

Başrollerinde Erkan Petekkaya, Şafak Sezer ve Aydemir Akbaş'ın yer aldığı "Kolpaçino" serisinin üçüncü filmi "Kolpaçino 3. Devre" filminin galası Kanyon AVM'de gerçekleştirildi.

Magazin

Kolpaçino 3. Devre filminin galası yapıldı Davetliler tarafından yoğun ilgi gören gösterime çok sayıda ünlü isimde katılım gösterdi. Orhan Gencebay, Beşiktaş Spor Kulübü başkanı Fikret Orman, Furkan Kızılay, Banu Zorlu, Cem Belevi gibi ünlü isimler de gecceye katıldı.


Kırmızı halı ilk boy gösteren isimlerden olan filmin başrollerinden Aydemir Akbaş'ın yeni saç stili dikkat çekti. Akbaş, yeni projesinde bir deliyi canlandıracağı için saçını bu şekilde kestirdiğini söyledi.


Türk sinema sektörü hakkında da konuşan Akbaş'ın sözleri gecceye damga vurdu. Usta oyuncu Türk sinemasının komedi filmleriyle ayakta durduğunu, bu tarz filmlere yapılan eleştirilerin haksız olduğunu ve izleyiciyi sinemaya Türk komedi filmlerinin çektiğini savundu.


Erkan Petekkaya da Aydemir Akbaş'ın hemen ardından gecceye katılarak film oyuncularıyla basın mensuplarının karşısına çıktı. Filmde bir mafyayı canlandırdığını söyleyen Petekkaya oynarken çok eğlendiğini ve ortaya çok iyi bir çıkardıklarını söyledi. Petekkaya, Şafak Sezer'in komşusu olduğunu ve filmde oynamak için söz verdiği için projede yer aldığını da sözlerine ekledi.


Basın toplantısı başladıktan sonra gelen Şafak Sezer, filmin hem senaristliğini hem yönetmenliğini yaparken hem de başrolünü üstlendi. Sezer ilk olarak filmde çok büyük emeklerinin geçtiğini söylediği Erkan Petekkaya ve Aydemir Akbaş'a teşekkürlerini sundu.


Petekkaya'nın rol aldığı "Paramparça" setinden dolayı yoğun olmasına rağmen boş zamanlarını filme ayırdığını ve onun sahnelerini bu şekilde çektiklerini söyleyen Şafak Sezer, Petekkaya'nın oyunculuğuna da övgüler yağdırdı. Sezer, ayrıca Aydemir Akbaş yaşadığı sürece filmin devam serisinin de geleceğini açıkladı.

İşte galadan kareler;

Fotoğraflar için tıklayınız...

Bunlarda ilginizi çekebilir: