KOLTUK DEĞNEKSİZ İLK KONSER

Kısa bir süre önce geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve koltuk değneği kullanmak zorunda kalan Ferhat Göçer, koltuk değneklerinden kurtuldu.

Magazin

KOLTUK DEĞNEKSİZ İLK KONSER Kısa bir süre önce geçirdiği trafik kazasında yaralanan ve tedavisinin ardından konserlerine başlayan Ferhat Göçer, önceki akşam Turkcell Kuruçeşme Arena'da hayranlarıyla buluştu. 'Çok sevdim ikimizi' adlı yeni albümüyle birlikte Anadolu Turnesi'ne çıkan ve konserlerinin tamamında şarkılarını oturarak seslendiren Göçer, koltuk değneklerinden kurtuldu.

Sahneye hızlı adımlarla çıkan ancak sekerek yürüdüğü görülen Göçer, konserinin büyük bir kısmını ayakta tamamladı. Konserinde 'Kalp Kalbe Karşı'dan 'Biri Bana Gelsin'e kadar birçok sevilen şarkısını seslendiren Göçer'e hayranları da eşlik ederek destek verdi. Konserin finalinde, tüm seyirciler ayakta, sahnenin önüne kadar gelerek, hem Ferhat Göçer ile birlikte söyledi hem de dans ettiler. Sanatçıyı en ön sırada izleyen arasında Hıncal Uluç, Ali Atıf Bir ve sanatçının sevgilisi Ömür Gedik de vardı.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: