Kombin için vazgeçilmez parçalar!

Doğru kombini oluşturmak için vazgeçilmez parçalar vardır. Ufak dokunuşlarla kendi tarzınızı ortaya koymak için dikkat etmeniz gereken püf noktaları derledik...

Kadın

Kombin için vazgeçilmez parçalar! KEMER
Kombinleri tamamlayan en önemli aksesuarlardan birisi kemerdir. Kemer, vazgeçilmez parçalar arasında yer alır. Jean ile yapılan kombinlerde sık kullanılan kemer, son zamanlarda elbiselerde de rövanşta. Kombininizi hareketlendirmek için siz de bir kemerden yardım alabilirsiniz.

ŞAL
Şal, kıyafetinize renk katan en eğlenceli aksesuardır. Ne kadar sade giyinirseniz giyinin, renkli bir şal kombini tamamen değiştirir. Özellikle kış aylarında tercih ettiğimiz şallar, vazgeçilmez bir kombin parçasıdır.

CEKET
Kış aylarının geldiği bu günlerde, en sık tercih ettiğimiz parçalardan biri ceketlerdir. Ceketleri, içine istediğiniz parçayı ekleyerek kombini tamamlayabilir, gayet şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Kot ve ceketle spor şık bir kombin yaratabilecekken, eteklerle kombinleyerek toplantı veya bir davet tarzı yaratabilirsiniz.

AYAKKABI
Ayakkabı bir kombinin son noktası ve en tamamlayıcı parçalarından birisidir. Özellikle kadınlar için ayakkabı bir aştır. Kış aylarında botlarınızla güzel bir jean kombini yapabilir, elbiselerinizi ise çizmelerle taçlandırabilirsiniz.

ÇANTA
Çanta, bizim kombinimizi bitiren en önemli aksesuardır. Çanta ile son atışı yaparak kombin işlemimizi bitiririz. Her ihttiyacımız olan eşyayı almamızı sağlayan çantalar, kıyafetimize göre değişiklikler gösterir. Spor kombininizle son dönemin modası olan sırt çantalarını kullanabilir, etekli şık kombinleriniz için ise güzel bir kol çantası tercig edebilirsiniz.

TAKI
Bazen bir kombin de bütünlük sağlayan tamamlayıcı görevi gören aksesuar çeşidi, takılardır. Kombine verdiğimiz özeni en iyi gösteren durum yakışan ve zarif takılar takmaktır. Bir saat bile takmak kombininizi güçlendirecektir. Bu nedenle doğru bir kombini tamamlamak için mutlaka aksesuar kullanmaya özen gösterin.

Unutmamanız gereken en temel stil kuralları!

Unutmamanız gereken en temel stil kuralları!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: