Kombinlerinizi şapka ve berelerle tamamlayın!

2019 yılında da şapka ve bereleri sık sık görmeye başladık. Hem renk renk ve farklı modellerde kadın ve erkeklerin kombinlerini tamamlayan hem de soğuk kış günlerinde soğuktan koruyan şapka ve berelerde bu yılın trendleri neler? Detaylar haberimizde…

Kadın

Kombinlerinizi şapka ve berelerle tamamlayın! Bere
Her yıl olduğu gibi bu yılda örgü bere modelleri kışın vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Farklı renk ve modellerle soğuk kış günlerinde imdadımıza yetişen bereler, atkılarla birlikte kış stilini tamamlıyor.


Fransız şapkalar
Kış günlerinde en çok tercih edilen modeller berelerdir. Fakat bu sene Fransız tarzda feminen şapkalar ön planda olacak.
Denizci tipi şapkalar ve ressam şapkaları bütün mağazalarda bulabilmek mümkün. Daha düz renklerde satışa çıkan bu şapkalar aynı zamanda bu kışın favorisi olan tüvit desenli çeşitleri ve hayvan derisi görünümleriyle de çok ilgi topluyor.


Fötr şapkalar
Feminen tarzın önde gelen parçalarından biri fötr şapkalardır. Fötr şapkalar bu sene hem şık kıyafetlerin üzerinde bir tamamlayıcı görevi görürken hem de spor kıyafetlere hoş bir hava katacak.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: