Türkiye, komedi ödülleri!

Kasım ayında başlayacak 1.Türkiye komedi ödülleri için hazırlıklar devam ediyor.

Kültür-Sanat

Türkiye, komedi ödülleri! 1. Türkiye komedi Ödülleri, Kasım ayında ilki gerçekleşecek olan ve çok büyük ana jürisi oluşmaya başlayan yetenek ve ince zeka isteyen komedinin ve komedyenlerin hak ettikleri şekilde daha anlaşılır olması, profesyonellerin ödüllendirilirken, amatörlerin de keşfedilmesi amacıyla gerçekleşecek.

7th Entertainment firması Genel Koordinatörü Murat Tayhan,'' Komedi Ödülleri ana jürisin de önemli isimleri bulunduracak. Kasım ayında çok büyük bir organizasyon ile ödüllerin sadece komedi alanında olacak bir projeye imza atacağız. Organizasyonunu yaptığımız Ödül Törenleri ve büyük organizasyonlar da olduğu gibi amacımız; adaylar kadar organizasyonu ve prodüksiyonu ile konuşulan bir gece gerçekleştirmek" dedi

Alanında evrensel organizasyon ve projelere imza atan 7th Entertainment firması tarafından bu yıl ilki gerçekleşecek olan 1.Türkiye Komedi Ödülleri farklı alanlarda önemli isimlere ve projelere ödül verecek. Kategorilerin belirlenmesi ve ödüllerin verilmesinde çok önemli isimlerin Ana Jüride olacağını belirten Proje Genel Koordinatörü Murat Tayhan, "Biz komedi ve espri konusunda çok iyi zekaya sahip bir milletiz. Hayatımıza renk katan, neşe katan komediye ve komedyenlere yıllardır yapılan organizasyonlarda hak ettiği ilgi gösterilmiyor. 1. Türkiye Komedi Ödülleri'nde büyük bir organizasyonla jüri ve halk oylamasıyla belirlenecek. Yaklaşık 20 ayrı kategoride ödüller verilecek.'' dedi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: