KONSERİME UZAYLILAR GELDİ

Daha önce uzaylılarla görüştüğünü iddia eden Harun Kolçak UFO kongresinin kapanış konserinde başına gelenleri anlattı

Magazin

KONSERİME UZAYLILAR GELDİ Vatani görevini yaptığı yıllardan beri UFO gördüğünü uzaylılarla görüştüğünü söyleyen Harun Kolçak'ın son iddiası dinleyenleri şoke etti. Geçtiğimiz hafta sonu bir otelde düzenlenen UFO kongresine katılan Kolçak, kapanış gününde ilginç bir olayın yaşandığını ifade etti. Kolçak, UFO kongresinin kapanışında yaklaşık bin kişinin önünde verdiği konser sırasında gökyüzü semalarında uzay gemisinin görüldüğünü ve bu duruma bütün konukların şahit olduğunu söyledi. Bu anı İtalyan bir konuğun görüntülediği anlatan Kolçak, bu görüntülerin yakın bir zamanda ortaya çıkacağını dile getirdi.

'METALİK IŞIK SAÇIYORDU'

Konserinde gördüğü uzay gemisinin daha önce gördüğüyle büyük benzerlik taşıdığını da anlatan Kolçak, 'Metalik ışık saçan bir gemiydi. Formları önceki gördüğümle aynıydı. Onlar sonuçta dünyada evreni bizden farklı bir zaman anlayışıyla yaşıyor. Biz, dünü bugünü ve yarını değerlendiriyoruz. Onlar zamanı farklı alanlarda kullanıyor. O yüzden dünyaya farklı şekilde gidip gelebiliyorlar' dedi. Uzaylılarla birebir teması olmadığını da sözlerine ekleyen Kolçak, 'Tanıdığım en büyük uzaylı Mustafa Topaloğlu' ifadesini kullandı. Türkiye'de uzaylılara inandığını ilk açıklayan isim Mustafa Topaloğlu olmuştu. Daha sonra Harun Kolçak ardından da şarkıcı Reyhan Karaca bu kervana katılmıştı. 'Beni uzaylılar kaçırdı' diyerek gündeme gelen Karaca, uzaylıları tarif ederek bir adım öne geçmişti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: