KONTRATI FESH EDİLDİ

Mustafa Sandal'ın sahibi olduğu sanılan Bodrum'daki otel meğer kendisinin değilmiş!

Magazin

KONTRATI FESH EDİLDİ İşletmeci Cüneyt Kurt'la Bodrum'da bir otelin ortağı olduğu bilinen Mustafa Sandal'ın, aslında otelin sahibi değil işletmecisi olduğu ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde çıkan 'Musti otelini satıyor' haberleri üzerine otelin gerçek sahipleri Nadin Perahya ve ortakları, Sandal ve Kurt'un otelin sadece işletmeciliğini yaptığını açıkladı.

Gerçek sahipler, otelin 8 yıllık işletmesinin kiracısı olan Musti'nin 350-400 bin dolarlık masrafını ödeyip kontratı fesh etti!

Perahya ve ortaklarıyla 8 yıllığına anlaşan Sandal ve Kurt'un sözleşmesinin, ikinci yılda otelin sahipleri tarafından fesh edildiği söyleniyor. Oteli aldıklarında yaptıkları 350-400 bin dolarlık masrafı Perahya ve ortaklarından alan Sandal ve Kurt, bu parayla otelin iki yıldır biriken borçlarını ödemiş. Mustafa Sandal kontratın fesh edilmesiyle ilgili şu açıklamayı yaptı: 'Çok iyi bir hizmet vermek istiyorduk. Ama gelir gideri karşılamadığı için oteli bırakmak zorunda kaldık.'
Sabah
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: