KÖPEĞİ ZEHİRLENDİ İDDİASI!

MANKEN Tuğba Özay'ın Antalya'nın Manavgat İlçesi'ndeki çiftliğinde beslenen Kangal cinsi 5 yaşındaki ‘Zeus’ adlı köpeğin zehirlendiği ileri sürüldü....

Magazin

KÖPEĞİ ZEHİRLENDİ İDDİASI! Tuğba Özay'ın annesi Duygu Özay, köpeğin 10 gündür halsiz olduğunu ve birşey yemediğini belirterek, “Durumu Tuğba'ya haber verdim. Telefonda birlikte ağladık” dedi.

Tuğba Özay'ın Manavgat İlçesi'ndeki çiftliğinde “Çocuğum” dediği ‘Zeus’ adlı köpeğin zehirlendiği iddia edildi. Çiftlikte yaşayan anne Duygu Özay, köpeğin zehirlenmiş olabileceğini belirterek, “10 gün önce gecce köpeklerimiz ‘Zeus’ ve ‘Hera’ huysuzlanmıştı. Bizim çiftliğin bekçisi bir ara dışarı çıkmış ama kimseyi görememiş. Sabah kamera kayıtlarına baktık. Kamerada bir kişi gözüküyor. Köpeklere taş falan atıyor. Biz bu görüntüleri jandarmaya vereceğiz ve suç duyurusunda bulunacağız. Biz köpeğin zehirlendiğini düşünüyoruz” diye konuştu.

Köpeğin rahatsızlanmasından sonra kızı Tuğba'ya haber verdiğini belirten anne Özay, “Köpeğin durumunun kötüye gitmesiyle birlikte Tuğba'ya telefon açarak durumu bildirdim. Tuğba da çocuğu gibi sevdiği Zeus için çok üzüldü. Karşılıklı telefonda ağlamaya başladık” dedi.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: