"Köpek eti yedim, hastanelik oldum"

‘Dünya Güzellerim’ programında Bülent Ersoy, Banu Alkan ve Burcu Esmersoy'la beraber Hindistan'a giden Safiye Soyman, çekimler sırasında yanlışlıkla köpek eti yediğini, aslında Ersoy'u yılan sokmadığını, Hint inanışına göre kutsal sayılan Ganj Nehri'nde kırklandığını açıkladı.

Magazin

"Köpek eti yedim, hastanelik oldum" Safiye Soyman, ‘Dünya Güzellerim’ programındaki 'yılan sokma' görüntüleri hakkında, "Yılan, Bülent Ersoy'u sokmadı teğet geçti. Sonra Bülent o yılanı kendi soktu" diyerek espri yaptı.

'Bülent Ersoy'un teni kaymak gibi, göğüsleri...'

'Bülent Ersoy'un teni kaymak gibi, göğüsleri...'"TAVUK SANDIM, KÖPEK ÇIKTI"

Çekimlere ara verildiği sırada Vietnam’daki bir pazarda Banu Alkan ile karınlarının acıktığını ve tezgahta pişen tavuk sandıkları köpek etini yediklerini anlatan Soyman, "Dalgındım ve o sıra Banu, 'Şundan yiyelim mi, tavukmuş' dedi. Ben yedikten sonra fenalaştım. Köpek eti olduğunu söyleyince midem kalktı, hastanelik oldum”

Bülent Ersoy, yıllar sonra mayoyla görüntü verdi!

Bülent Ersoy, yıllar sonra mayoyla görüntü verdi!"BÜLENT ERSOY'UN VÜCUDU KAYMAK GİBİ"

Ganj Nehri çekimlerinde suya düştüğünü ve düşmüşken Bülent Ersoy'la birlikte yıkanıp kırklandıklarını dile getiren Soyman, "Bülent'in vücudunu gördüm. Kaymak gibi, dip diri. Kendine iyi bakıyor. Kremlerini hep sürer. Vücudunun her yerinin kremi ayrıdır. Onunla nehirde resmen kırklandık, durmadan yıkandık. Orada ölülerini yıkadıklarını da sonradan öğrendim. Bilseydim yüzmezdim” ifadelerini kullandı.

Dünya Güzellerim bitti mi?

Dünya Güzellerim bitti mi?"İNGİLİZCE ÖĞRENECEĞİM"

Ünlü şarkıcı, İngilizcesi nedeniyle yapılan komik yorumların hatırlatılması üzerine, "Hayatımdaki en büyük pişmanlığımın İngilizce bilmemek olduğunu gördüm ve utandım. En yakın zamanda özel hocadan İngilizce dersleri alacağım” dedi. (Kaynak: milliyet.com.tr)

Bülent Ersoy'u yılan ısırdı!

Bülent Ersoy'u yılan ısırdı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: