Köprü kabusu geri dönüyor

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım Boğaziçi Köprüsü’ndeki bakım çalışmalarının bu yıl içinde ve gecce saatlerinde yapılacağını açıkladı.

Yaşam

Köprü kabusu geri dönüyor Yıldırım, Köprüdeki büyük bakım yapılırken trafikteki sıkıntının en az düzeyde yaşanması için çaba sarf ettiklerini söyledi. Yıldırım Boğaziçi Köprüsü’ndeki bakım çalışmalarının 2013 yılı içinde başlayacağını ancak kesin tarihin henüz belli olmadığını açıkladı.

THY KIYAFETLERİ

Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım, kamuoyunun gündemini meşgul eden Türk Hava Yolları'nın (THY) yeni kabin personeli kıyafetiyle ilgili de açıklamalarda bulundu.

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Yıldırım, yeni kıyafetler konusunda henüz kesinleşmiş bir model taslağının olmadığını ve üzerinde anlaşmaya varılmış bir durumun söz konusu olmadığını söyledi.

Yıldırım, basında yer alan kıyafet görsellerine istinaden değerlendirme yapamayacağını ve resmi bir belgeyle önüne gelmesi durumunda fikrinin oluşacağını da belirtti.

THY'nin, tasarımcı Dilek Hanif'e hazırlattığı yeni kabin ekibi kreasyonları muhafazakar çizgileri çok taşıdığı için eleştiri konusu olmuştu.

Bunlarda ilginizi çekebilir: