Kördüğüm 30. yeni bölüm özeti ve fragmanı

Başrollerini; İbrahim Çelikkol, Burcu Kara, Saadet Işıl Aksoy, Alican Yücesoy ve Mehmet Aslantuğ’un paylaştıkları, yönetmenliği Gökçen Usta’ya ait ‘Kördüğüm’, 13 Ekim Perşembe, saat 20.00’de, 30. bölümüyle FOX’ta.

Dizi Galeri

Kördüğüm 30. yeni bölüm özeti ve fragmanı Kördüğüm 30. bölümün konusu;

SÜREYYA HANIM’IN İZİ BULUNUYOR
Avukat Nihan bulduğu delillerle, Ali Nejat’ı hapishaneden çıkartır ancak bu durum Murat’ın hiç hoşuna gitmez. Enver Bey ise Ali Nejat’ın cezaevine girmesinin altında birinin parmağı olduğundan emindir… Avukat Nihan da işin peşini bırakmaz; Naz’ın öldürülmeden önce son görüştüğü kişinin Süreyya Hanım olduğunu öğrenir. Süreyya Hanım’ın gerçek kimliği ise, herkes için sürprizdir.

GENCO AÇIK VERİYOR
Enver Bey’in güvenini kazanan Melisa’nın yalan söylediğini anlayan Murat, Melisa’nın peşine düşer. Öte yandan Neslihan da Murat’ın tacizlerinden iyice bunalmıştır. Olayın iç yüzünü bilmeyen Umut, Neslihan’dan şüphelenir. Aylar sonra evine dönen Gökçe, kendi bebeğine annesi Cahide Hanım’ın baktığını görünce neye uğradığını şaşırır. Gökçe bu bebeği sahiplenene kadar pes etmeye niyeti olmayan Genco, istemeden büyük bir açık verir.

İşte yeni bölümden kareler;
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ...

Kördüğüm 30. bölüm fragman

Video yüklenemedi...Kördüğüm 30. bölüm 2. fragman

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: