Kördüğüm ne kadar izlendi?

Kördüğüm, 7 Nisan Perşembe akşamı ekrana gelen 14. ve yeni bölümü ile Türkiye’yi yine ekran başına kilitledi. Sürükleyici hikayesi, güçlü oyuncu kadrosu ve görsel kalitesiyle, yayınlandığı ilk günden beri ekranda fark yaratan ‘Kördüğüm’, TNS ölçümlerine göre A/B SES kategorisinde günün birincisi oldu.

Dizi Galeri

Kördüğüm ne kadar izlendi? Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un paylaştıkları, Ömer Faruk Sorak’ın genel yönetmenliğini üstlendiği ‘Kördüğüm’ün, 7 Nisan Perşembe günü yayınlanan 14. bölümü, A/B SES kategorisinde yüzde 4.42 rating ve yüzde 12.75 izlenme payı ile birinci oldu.

Dostluk ile düşmanlığın, aşk ile nefretin, kin ile affedişin iç içe geçtiği dizi sosyal medyada da #gidiyorumben hashtag’iyle günün en çok konuşulan konuları arasına girdi.

UMUT ORTADAN KAYBOLDU
Deniz kenarında montu bulunan Umut’un intihar ettiğini sanan ailesi yıkıldı. Cahide ve Gökçe’nin, Umut’un intiharına sebep olmakla suçladığı Naz gözyaşlarına boğuldu. İlerleyen dakikalarda aslında Umut’un ölmediği, Murat’ın adamları tarafından alıkonulduğu ortaya çıktı. Murat, Tarık Bey’e tersane işinde ortaklık teklif ederek işleri iyice ele aldı.

HEYECAN DAHA DA ARTACAK
Murat’ın niyeti ve planı ne? Ali Nejat ve Naz’ı bundan sonra neler bekliyor? Umut şimdi ne yapacak? Perşembe akşamları Türkiye’yi ekran başına kilitleyen ‘Kördüğüm’ün, 14 Nisan Perşembe akşamı, saat 20.00’de FOX’ta ekrana gelecek 15. bölümünde heyecan daha da artacak. Yine, nefeslerin tutularak izleneceği yeni bölümde, birbirinden çarpıcı gelişmeler yaşanacak.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: