'Kördüğüm'de herkes kendisiyle hesaplaşıyor!

Yapımcılığını, dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, başrollerini; İbrahim Çelikkol, Belçim Bilgin ve Alican Yücesoy’un paylaştıkları, genel yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak’ın, yönetmenliğini Gökçen Usta’nın üstlendiği ‘Kördüğüm’, 5. bölümüyle ekranlara gelecek. Umut'un kendisini aldattığını öğrenen Naz ile Ali Nejat arasında yakınlaşma giderek artacak.

Dizi Galeri

'Kördüğüm'de herkes kendisiyle hesaplaşıyor! TRAVMALARI ARTIYOR

Köşkte annesini ararken havuza düşen Kaan’ın çırpınışlarına şahit olan Feyza, yıllar önce kaybettiği oğlu Barış sandığı Kaan’ın peşinden suya atlar. Kaan’ın yaşadığı tehlike Feyza’nın travmalarını artırır.


NAZ İLE UMUT’UN EVLİLİĞİ ÇATIRDIYOR

Umut’un Kenan’a olan borcunu ödeyebilmek için çırpınan Naz bu sırada karşısına çıkıp, “Ben Umut’un sevgilisiyim” diyen Sinem’in sözleriyle şoke olur. Ali Nejat ise Naz’ın yaşadıklarına istemeden tanık olmuştur. Kafasını toplamak için ortadan kaybolan Naz’ın gittiği otelde, beklenmedik misafirleri olacaktır.


ARADAKİ BÜYÜK ŞÜPHE

Ardı ardına yaşanan aksilikler Naz ile Ali Nejat’ı birbirlerine daha çok yakınlaştırırken, Naz’ın bulunduğu yeri öğrenip, peşine düşen Umut, hiç beklemediği bir manzaraya şahit olur…

YENİ BÖLÜMDEN KARELER:
FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Bunlarda ilginizi çekebilir: