Korkusuz Hadise!

Hadise, geçen yıl Dubai'de yaptığı 'skydive' (paraşütlü atlama) fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

Magazin

Korkusuz Hadise! Hadise, geçtiğimiz yıl Dubai'de yaptığı 'skydive' (paraşütlü atlama) görüntülerini Instagram hesabından paylaşınca fotoğrafa binlerce beğeni geldi. Ünlü şarkıcı paylaştığı fotoğrafın altına şu sözleri not düştü:

"Ben korkmaktan korkarım. Korku çok gereksiz bir duygu aslında, bence korkarım dediğiniz şey aklınızda oluşturduğunuz gerçek olmayan bir duygu... Çünkü “Ben yapamam korkarım.” dediğimiz şey nedir? Daha hissetmeden görmeden “korkarım” demek bence hiç birimizin hayatında olmamalı. Ben Skydiving'ı uzun zamandır araştırıp merak etmiştim, nasıl bir şey, bu nasıl bir duygu acaba diye diye sonunda geçen yıl Dubai tatilimde Skydive yaptım!
Hayatımda yaptığım en çılgın şeydi. Ama bunu yapmamın arkasında kendim için bir neden vardı... Ben hayatımda yaşadığım,hissettiğim korkularımdan uzaklaşmak, kurtulmak için yaptım. O helikopterden atladıktan sonra ben bu hayatta istediğim her şeyi başarırım kafama koyduktan ve korkmadıktan sonra dedim... İyi ki de yapmışım, korkumla yüzleşip atlamışım. Eğer yapmayı düşünenler varsa size eşlik eden hoca kesinlikle önemli, atlamadan önce her şeyi detayca size anlatıyor, kendinizi emin ellerde hissettiriyor. Korkularınız size engel olmasın! Korkuları var eden gibi yok edende kendiniz olacaksınız!"

İşte Hadise'nin o paylaşımı:


Hadise, demir parmaklıkların arkasından...

Hadise, demir parmaklıkların arkasından...'Kardeş kavgası'nda son durum ne?

'Kardeş kavgası'nda son durum ne?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: