Korona partisinde yakalanmıştı... Rüzgar Çetin'den şaşırtan talep!

Pandemi nedeniyle yasak olmasına rağmen düzenlenen ev partisine katılan ünlü yönetmen Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin, çıkan haberlerle ilgili erişim engeli talep etti. Sulh Ceza Hakimliği ise Çetin'in bu istediğini reddetti.

Magazin

Korona partisinde yakalanmıştı... Rüzgar Çetin'den şaşırtan talep! İş adamı Caner Karaloğlu'nun Yeniköy'deki villasında düzenlediği partiye, yüzlerce kişi katılmış ve pandemi kuralları ihlal edilmişti. Komşularının ihbarı sonrası emniyet güçleri, olay yerine gelmiş ve partiye katılanlara 930'ar lira para cezası kesmişti. Katılan bu isimlerden birisi de Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin'di.

ZARARA UĞRADIM
Günaydın'dan Atakan Irmak'ın haberine göre Çetin, hakkında çıkan haberlere erişimin engellenmesi için harekete geçti. Çetin, hakimliğe verdiği dilekçede, haberler nedeniyle kişilik haklarının ve itibarının zedelendiğini, maddi ve manevi zarara uğradığını belirtip haberin yayından kaldırılmasını talep etti. Mahkeme, kamuoyunu bilgilendirmek için yayınlanan haberin kaldırılma isteğini reddetti. [Kaynak: sabah.com.tr]
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: