KÖTÜ PATRON ÖZCAN

Şarkıcı Özcan Deniz, lüks içinde yaşarken, şirketindeki 70 işçi maaşları düşük olduğu için istifa etti. Deniz, en son sevgilisi Fahriye Evcen'le yakalandığı jipi ağabeyine hediye edip yeni bir lüks jip almıştı.

Magazin

KÖTÜ PATRON ÖZCAN Sevgilisi Fahriye Evcen'le yakalandığı için arabasını ağabeyine hediye eden Özcan Deniz kendisine lüks bir cip aldı... Para harcarken çok rahat davranan şarkıcının turizm şirketinde ise maaşları düşük olan 70 kişi istifa etti.

Ünlü şarkıcı Özcan Deniz, geçtiğimiz günlerde sevgilisi Fahriye Evcen ile Sarıyer'de ilk kez görüntülenmişti. Bu durum üzerine basına karşı tedbirler alan Özcan Deniz, kesenin ağzını hemen açtı. Sevgilisiyle birlikte rahat rahat gezmek isteyen Deniz, 31 AY 1288 plaka Range Rover marka cipini ağabeyi Ercan Deniz'e hediye etti.

Kendisine gelince cömert
Kendisine 150 bin dolara sıfır kilometre yeni bir süper lüks cip alan Özcan Deniz, maalesef aynı cömertliği çalışanlarına karşı göstermiyormuş. İddialara göre Özgün Turizm firmasının sahibi olan Deniz'in şirketinde şu sırlar işler karışık. Şarkıcının şirketinde 70 işçisi maaşları çok düşük olduğu ve verilen vaatler yerine getirilmediği için istifa etmiş.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: