KOVBOYLAR GELDİ KASABA BOŞALDI

Cem Yılmaz'ın filmi 'Yahşi Batı'nın 1 Ocak tarihinde vizyonda olacağı açıklanınca tüm planlar değişti. Çoğu yapımcı gişede hüsran yaşamamak için filmlerine yeni tarih buldu

Magazin

KOVBOYLAR GELDİ KASABA BOŞALDI KOVBOYLAR 1 OCAK'TA

'Yahşi Batı'nın rüzgarı, Türk Sineması'nı etkiledi! Cem Yılmaz'ın uzun süredir merakla beklenen western filmi 'Yahşi Batı'nın vizyon tarihi 1 Ocak 2010 olarak açıklandı, çoğu Türk filmi bu gelişme üzerine kendilerine yeni tarih belirledi. 'Romantik Komedi', 'Aylavyu', 'Gelecekten Birgün', 'Ev' ve 'Aşkın İkinci Yarısı' gibi filmler 'Yahşi Batı' ile çakışmayacak bir düzenlemeye gitti.

RECEP İVEDİK DE GELİYOR
Yılın ilk ayında 'Yahşi Batı'dan kaçanların dikkate aldığı bir diğer önemli yapım ise Şahan Gökbakar'ın 'Recep İvedik 3'ü. Çoğu yapımcı, 'Yahşi Batı'nın yanısıra 'Recep İvedik 3'ün vizyon tarihini de dikkate alarak program yaptı. Murat Tokat'ın yapımcısı olduğu 'Romantik Komedi' isimli film ise eğer başka tarih bulamazsa 'Recep İvedik 3'le aynı gün, yani 12 Şubat'ta vizyona girecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: