Köy çocuklarına anlamlı hediye!

TRT 1’de her cumartesi izleyicisiyle buluşan Kalk Gidelim’in başarılı oyuncusu Mehtap Bayri, set arasında örgü örüp köy çocuklarına hediye ediyor.

Dizi Galeri

Köy çocuklarına anlamlı hediye! Cumartesi akşamlarının sevilen dizisi ‘’Kalk Gidelim’’ de Sevda Dal karakterini ustalıkla canlandıran Mehtap Bayri, set aralarında dinlenmek yerine örgü örmeyi tercih ediyor.

Çekimleri Muğla’da devam eden dizinin güzel oyuncusu, başarısıyla izleyicinin, enerjisiyle de set ekibi ve köy halkının gönlünü fethediyor. Set arasında ördüğü atkıları köydeki çocuklara hediye eden Bayri ‘’ Çocuklarla iletişimde olmayı seviyorum. Mutlu olduğunu gördüğüm her bir çocuk enerjimin yükselmesine de neden oluyor.’’ Dedi.


Eyüp Üstün’ün yapımcılığını üstlendiği Kalk Gidelim dizisinin başrollerini Ufuk Özkan, Ayça Varlıer, Mehtap Bayrı ve Erkan Sever paylaşırken dizide Yıldız Kültür, Beyazıt Gülercan, Nalan Okçuoğlu, Emin Gürsoy, Kerim Yağcı, Aslı Omağ, Füsun Kostak, Onur Seyit Yaran, AndreyStan, İlayda Aydın, Ece Aydemir, Sena Çakır, Can Kıran, Alican Okumuş ve daha birçok başarılı oyuncu yer alıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: