KOZANOĞLU SEVGİLİSİNİ ÇİLEDEN ÇIKARTTI!

İnternet tartışmaşı kavgaya dönüştü

Magazin

KOZANOĞLU SEVGİLİSİNİ ÇİLEDEN ÇIKARTTI! Yaşadığı aşklar ve aykın davranışlarıyla gündemden düşmeyen sosyetik güzel Yasemin Kozanoğlu, erkek arkadaşıyla , gittiği beachte ortalığı birbirine kattı.


Denize girmek ve güneşlenmek için beache gelen ikiliden Yasemin Kozanoğlu, iskelede sevgilisine eşlik edeceğine internette sörf yapmayı tercih edince erkek arkadaşı hayli sinirlendi. Bir saati aşkın süre bekleyince sinirleri hayli gerilen genç adam, fevri davranışlar sergileyen Yasemin Kozanoğlu'yla tartışmaya başladı. Ancak çiftin çıkardığı gürültü diğer tatilcileri rahatsız edince ortalık tam anlamıyla karıştı. "Buraya dinlenmeye geldik. Sizi mi dinleyeceğiz? Gidin kavga edecek başka yer bulun' diyen tatilcilerle de tartışan genç sevgililer hışımla mekândan ayrıldı. Ne var ki tartışma mekândan ayrılmalarına rağmen sona ermedi. Otoparkta birbirlerine bağırmaya devam eden çift, bir süre sonra gözden kayboldu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: