"Kral Şakir" sinema filmi geliyor!

Koca Kafalar ve Fırıldak Ailesi gibi ünlü animasyon projelerinin yaratıcısı Varol Yaşaroğlu’ndan yepyeni bir sinema filmi geliyor.

Kültür-Sanat

"Kral Şakir" sinema filmi geliyor! Uluslararası bir çizgi film kanalının ilk yerli çizgi dizisi olan ve izlenme rekorları kıran “KRAL ŞAKİR” yepyeni bir macera ile beyazperdeye taşınıyor. Bir aslan ailesinin modern şehir hayatında geçen komik, eğlenceli ve maceralarla dolu hayatını anlatan “KRAL ŞAKİR"in sinema filmi animasyon severlerle buluşmak için gün sayıyor.


Anne babaların çocuklarıyla birlikte izlemekten keyif aldığı fenomen karakter “KRAL ŞAKİR”in ilk sinema filmi olan “KRAL ŞAKİR OYUN ZAMANI”nın yayınlanan ilk fragmanı animasyon severleri benzersiz bir maceraya davet ediyor.

BKM’nin yapımcılığında, Greyder Kids Ana Sponsorluğu’nda hayata geçirilen ve Grafi2000 Prodüksiyon tarafından canlandırılan animasyon filmin karakter tasarımı Varol Yaşaroğlu'na, filmin hikayesi Haluk Can Dizdaroğlu ve Berk Tokay’a ait.

“KRAL ŞAKİR OYUN ZAMANI” 11 Mayıs’ta sinemalarda…

Video yüklenemedi...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: