KRAL TV MÜZİK ÖDÜLLERİ'NE BİR ELEŞTİRİ DAHA!

Magazin

KRAL TV MÜZİK ÖDÜLLERİ'NE BİR ELEŞTİRİ DAHA! Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen 'Kral Müzik Ödülleri'nde 'En İyi Albüm', 'En İyi Şarkı', 'En İyi Şarkı Sözü' ve 'En İyi Kadın Şarkıcı' kategorilerinde aday olan Sıla, geceden eli boş dönünce meslektaşları isyan etmişti. Demet Akalın, Hande Yener, Serdar Ortaç ve Kenan Doğulu; Sıla'nın ödül alamamasına tepki gösteren isimler oldu. Akalın, "Sıla'nın ve Hande'nin ödül almadığı bir rüya komedi, tebrikler!" derken, Yener de "Sıla mutlaka bir ödül almalıydı" diye konuştu.

BİR ÖDÜLÜ HAK ETTİ
Serdar Ortaç da, "Tarkan o ödülleri alabilir. Ama Türkiye'de onun kadar başarılı işler yapmış arkadaşlar da var. Mesela Sıla adaydı ama ödül alamadı" şeklinde konuştu. Sıla'nın bir dönem vokalistliğini yaptığı Kenan Doğulu da "Birileri 7 ödül alıyorsa vardır, bir bilinen elbette. Fakat bir ödül de Sıla alsaydı, güzel olurdu" demişti.

"HERKESE TEŞEKÜRLER"
Tüm bu olanların ardından GÜNAYDIN'a konuşan Sıla, meslektaşlarının kendisi hakkında yaptıkları yorumlardan ötürü çok mutlu olduğunu söyledi. Sıla konuyla ilgili olarak, "Müziğime sahip çıkıldığını görmek benim için en büyük ödül... Herkese çok teşekkür ederim" şeklinde konuştu.

PEK FAZLA DA SALLAMADIM
Önceki akşam orkestrasıyla Nişantaşı'nda bir mekanda görüntülenen şarkıcı, kendisine ödül alamamasıyla ilgili soru soran gazetecilere, "Çok da önemli değil, önemli olan oraya gelen arkadaşlarımı görmekti. Ayrıca da fazla sallamadım" cevabını verdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: