KRALİYET DÜĞÜNÜNE ‘ÖZEL’ PREZERVATİF!

Kraliyet Düğünü'ne aylar varken, düğün prezervatifleri çoktan çıktı.

Magazin

KRALİYET DÜĞÜNÜNE ‘ÖZEL’ PREZERVATİF! İngiltere'de Kraliyet düğünü için geri sayım başlamışken, Kraliyet Düğünleri prezervatifleri satmaya başlayan bir şirket tepki çekti.

Kraliyet düğünü prezervatiflerinin satışa çıkmasının ardından firma, Prens William ve Kate Middleton'ın 29 Nisan'daki düğününden erkenden kar sağlamaya çalışmakla eleştirildi ve bu girişim 'tatsız' olarak nitelendi. Kraliyet düğünü prezervatifleri, kraliyet moru paketlerle satılıyor. Üçlü paketlerin üzerine Prens William ile Kate Middleton'ın fotoğrafları basılmış.
"Sırtüstü yatın ve İngiltere'yi düşünün"

Paketin üzerindeki yazıda kullanıcılara, "Sırtüstü yatın ve İngiltere'yi düşünün" deniyor ve "daha üst sınıf cinsel birleşim" vaadinde bulunuluyor: "Bir kraliyet düğünü gibi, sevilen biriyle ilişkiye girmek unutulmaz bir andır." Şirket sözcüsü Hugn Pomfret, ürünlerinin 29 Nisan'daki düğün için en iyi hatıra olduğunu savunuyor. Majesty dergisi editörü Ingrid Seward, "Bu tamamen tatsız ve incitici. Prens William'ın geniş bir mizah anlayışı vardır, ama bu kadarı fazla. Bu para kazanmanın ucuz bir yolu" derken, Buckingham Sarayı herhangi bir yorumda bulunmayı reddetti.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: