Kristen Stewart'un aldattığı yetmedi...

"Alacakaranlık" filmlerinin yıldızları Kristen Stewart ve Robert Pattinson'ın aşk hayatında dram bitmiyor

Dünya Magazin

Kristen Stewart'un aldattığı yetmedi... zun süredir hem kamera önünde hem de kamera arkasında birlikte olan Robert Pattinson ve Kristen Stewart`ın mükemmel mutluluk tablosu Stewart`ın, Pattinson`ı aldatması ile sarsılmıştı.

Gazeteport'un haberine göre, Stewart, Pattinson`ı o sırada birlikte çalıştığı evli ve iki çocuk babası yönetmen Rupert Sanders ile aldatmıştı. Haberler ortaya çıktığında özür dileyerek pişmanlığını ifade eden Stewart "Hayatımın aşkı" dediği Pattinson ile tekrar bir araya gelmişti. Ancak ortaya çıkan son haberler 23 yaşındaki aktrisin Pattinson ile birlikteyken tekrar Rupert Sanders ile birlikte olmaya çalıştığını soyluyor. ABD basınından Hollyscoop`un haberine göre Kristen Stewart, Rupert Sanders karısından boşanır boşanmaz Sanders ile bir araya gelerek birlikte olmak istediğini söylemiş, ancak yönetmen Stewart`ın teklifini reddetmiş. (Gazeteport)
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: