KRİZ SANATÇILARI DA VURDU

SANATÇILARIN EN HAREKETLİ VE BEREKETLİ DÖNEMLERİ OLAN BAYRAMLAR ARTIK ESKİ İHTİŞAMINI KAYBETTİ. BAYRAMDA SAHNE ÜCRETLERİNİ İKİYE KATLAYAN ÜNLÜ ŞARKICILAR, GEÇTİĞİMİZ YIL TATİL BELDELERİNDEKİ BEŞ YILDIZLI OTELLERDE YAŞANAN EKONOMİK KRİZ NEDENİYLE FİYAT DÜŞÜRMEK ZORUNDA KALDI..

Magazin

KRİZ SANATÇILARI DA VURDU Antalya, Kemer, Bodrum, Çeşme ve Kıbrıs, her bayram tatilinde yoğun konser programlarına sahne olurken, bu sene ekonomik önlemler nedeniyle durum değişti! Beş yıldızlı oteller, 'yeteri kadar müşteri çekemedikleri için' bayram programlarını iptal etmek durumunda kalınca; ünlü sanatçıların ücretlerini ikiye katlama fırsatı da ortadan kalktı.

İŞTE TATİL YAPACAKLAR

Kemer Turistik Otelciler Birliği Başkanı Metin Peltek'in 'Bu yıl Kemer'de ünlüler ile bayram programı yapmayacağız' açıklaması sanat camiasında paniğe neden olurken; pek çok ünlü, geçtiğimiz yıllara oranla daha düşük ücretler talep etmek zorunda kaldı. Gülben Ergen, Ebru Gündeş, Serdar Ortaç, Hande Yener'in de aralarında bulunduğu ünlüler; otellerin kemer sıkma politikası nedeniyle bu bayramı tatil yaparak geçirecek isimler arasında yer alıyor. Bayramı çalışarak geçirecek sanatçılar ise, geçen yıllara oranla çok daha düşük ücretlerle sahne alacak. Geçtiğimiz yıllarda özellikle Antalya ve Kemer'deki birçok otelin, ünlülere ödedikleri astronomik rakamları çıkaramaması; sanat camiasındaki bayram bereketini tarihe gömdü. Bu yüzden pek çok ünlü sanatçıya bayramda zorunlu tatil kapısı açıldı.

KİM NEREDE SAHNE ALACAK?

* Sibel Can: Nevşehir
* İbrahim Tatlıses: Kıbrıs Kaya Artemis Otel
* Seda Sayan-Onur Şan: Kıbrıs Rocks Otel
* Demet Akalın: Afyon
* Ferhat Göçer: Çeşme Sheraton Otel
* Funda Arar: Kıbrıs
* Candan Erçetin: Antalya Belek


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: