Kubilay Aka-Miray Daner ilişkisindeki ihanet ortaya çıktı!

Kubilay Aka ve Miray Daner'in 3 yıllık ilişkisinin bitmesinin nedeni ortaya çıktı.

Magazin

Kubilay Aka-Miray Daner ilişkisindeki ihanet ortaya çıktı! Kubilay Aka ve Miray Daner, 'Vatanım Sensin' dizisinde tanışıp aşk yaşamaya başlamıştı. Ünlü çift, geçtiğimiz aylarda ani bir şekilde 3 yıllık ilişkilerini sonlandırmıştı. İlişkinin bitmesinin sebebi ortaya çıktı.

MESAJLAR ORTAYA ÇIKTI!
Kubilay Aka'nın Miray Daner'le birlikte olduğu süreçte sosyal medyada üzerinden 25 yaşındaki bir kadına attığı mesajlar ortaya çıktı. Genç kızın, Kubilay Aka'ya Miray Daner'i sormasının üzerine Aka'nın "İlişkimizde kopmalar yaşıyoruz ciddi bir şey yaşamıyoruz. Bu yaşta birinin ciddi bir ilişki yaşaması doğru değil" dediği öğrenildi.

AÇIKLAMA YAPTI
Mesajların ortaya çıkmasının ardından 2. Sayfa programına bağlanan Aka, "Ben birkaç gündür tehdit ediliyorum zaten konuyla alakalı. Durum budur savcılığa da başvuracağım. Sonuçta bu suç, böyledir durum. Sizin de bilginiz olsun. Paylaşımlardan haberdar değilim, henüz bakmadım. Fakat bu insanlar aramızdaki konuları ifşa etmek büyük bir suç işlemektir. Dün karakoldaydım, bugün de savcılığa gideceğim.

Mesajları yayınlayacağını söylediğinde böyle bir şeye gerek yok. Setteyim, ben sana söz vermedim, kötü bir şey yapmadım. ‘Bunu yapma’ dedim dilemedi.

Bazen insanlara güvenirsiniz böyle olaylar başınıza gelir Bu tarz olaylarla basına yansımaktan nefret ederim. Ben sapık da değilim, çok düşkünlüğü olan biri de değilim. Hayatımızı birileri giriyor çıkıyor sonuçta. Kötü bir tecrübe tabii ki, bunun da yanlış ve doğru tarafında kalmayı düşünüyorum. Artık hukuki bir süreç, çok da konuşmaya gerek yok." diyerek olayı açıkladı.

Kubilay Aka'dan 'Barıştılar' iddialarına jet yanıt!

Kubilay Aka'dan 'Barıştılar' iddialarına jet yanıt!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: