Kubilay Aka'dan 'Barıştılar' iddialarına jet yanıt!

Kubilay Aka, Miray Daner'le barıştıkları yönünde çıkan haberleri yalanladı.

Magazin

Kubilay Aka'dan 'Barıştılar' iddialarına jet yanıt! Kanal D'de ekrana gelen magazin programı '2.Sayfa', Miray Daner ile Kubilay Aka'nın barıştıklarını iddia etmişti. Hatta barışma şartı olarak Miray Daner'in Kubilay Aka'dan menajeri Ufuk Ergin'le yollarını ayırmasını talep ettiği ileri sürülmüştü. Güzel oyuncunun bu isteği üzerine Aka ile menajerin iş ilişkisi son bulmuştu.

Miray Daner ile Kubilay Aka barıştı mı?

Miray Daner ile Kubilay Aka barıştı mı?Kubilay Aka, iddialarla ilgili olarak şöyle dedi:

"Ben iş ilişkilerine hiçbir zaman bir başkasını karıştırmadım. Ne ailemi, ne bir başkasını... Evet, doğrudur. Ufuk Bey ile iş ilişkimize devam etmeme kararı aldık. Fikir ayrılıklarımız var, anlaşmazlıklar var. Bunların doğrultusunda ben böyle bir karar aldım. Dostluğumuzun ilerlemesi için böyle bir karar aldım."

Miray Daner ve Boran Kuzum geri dönüyor!

Miray Daner ve Boran Kuzum geri dönüyor!"Miray Hanım'la hiç bir zaman düşman olmadık."

Ardından barışma soruları için de konuşan Aka; "Barışma söz konusu değil. Miray’la barışmadık. Miray Hanım'la hiç bir zaman düşman olmadık. Görüşmüyoruz, konuşmuyoruz ama karşılaşırsak selamlaşırız” diye konuştu.

Miray Daner estetik mi yaptırdı?

Miray Daner estetik mi yaptırdı?

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: