KUCAK KUCAĞA GÖRÜNTÜLENDİLER

Tuba Ünsal'ın 'Mutluluk' filminin başrol oyuncusu Murat Han ile birlikte olduğu ortaya çıktı.

Magazin

KUCAK KUCAĞA GÖRÜNTÜLENDİLER Genç oyuncu Tuba Ünsal'ın 'Mutluluk' filminin başrol oyuncusu Murat Han ile birlikte olduğu ortaya çıktı.
23 Nisan günü Han'la Şile'de kucak kucağa görüntülenen Ünsal'ın, mutluluğu her halinden belli oluyordu. Uzan zamandır özel hayatıyla gündemde olmayan genç oyuncu Tuba Ünsal'ın, Türk sinemasının yeni jönü olarak gösterilen Murat Han ile birlikte olduğu ortaya çıktı. Özgü Namal'la başrol oynadığı 'Mutluluk' filmindeki performansıyla geçtiğimiz yıl Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde 'En İyi Erkek Oyuncu' ödülünü alan Han'la iki ay önce tanışan Ünsal, yeni aşkıyla Şile'de yakalandı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nda Şile'ye giderek bahar mevsiminin tadını çıkartan ünlü çifti, 'Haber Özel' kameraları görüntüledi. Saatlerce Şile sahillerinde dolaşan, Karadeniz'e bakarak uzun uzun sohbet eden, kimi zaman yanak yanağa, kimi zaman da kucak kucağa oturan Tuba Ünsal ile Murat Han'ın aşkı, objektiflere işte böyle yansıdı... Birkaç hafta önce bir davet çıkışında gazetecilere, 'Bir sevgilim var ama bizi yakalayamazsınız' diyen genç oyuncunun, bu iddiası kısa sürdü...
Hürriyet
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: