Küçük Gelin dizisinde deprem!

Küçük Gelin dizisinin kahramanı öldü. Diziden ani bir kararla ayrılan Küçük Gelin Zehra diziden ayrıldı.

Magazin

Küçük Gelin dizisinde deprem! Samanyolu Tv ekranlarının en çok izlenilen dizilerinden olan ve küçük bir kızın evlilik hikayesini anlatan Küçük Gelin dizisinin kahramanı öldü. Diziden ani bir kararla ayrılan Küçük Gelin Zehra diziden ayrıldı.

Samanyolu Tv ekranlarının en çok izlenilen dizilerinden olan ve küçük bir kızın evlilik hikayesini anlatan Küçük Gelin dizisinin kahramanı öldü. Diziden ani bir kararla ayrılan Küçük Gelin Zehra diziden ayrıldı.

Bir çok dizi arasından sıyrılmayı başaran ve iki yıldan buyana bir çok dizigi geri bırakarak reytinglerde üst sıralarda yer alın Samanyolu Tv kanalının dizisi Küçük Gelin’de beklenmedik bir ayrılık gerçekleşti. Küçük Gelin olarak akıllara kazınan Çağla Şimşek son bölümden sonra dizideki hayatına son verildi.

Zehra karakterini canlandıran Çağla Şimşek son bölümde doğumdan sonra rahatsızlaşınca acil bir şekilde ameliyata alında ve ne yazıkki ameliyatı başarısız geçti ve Zehra hayatını kaybetti.

Yaşanılan bu ayrılık hakkında henüz bir bilgi verilmiş değil. Bu ayrılıkla bir çok izleyici şok yaşadı ve bundan sonraki bölümde neler olacak merakla beklenmeye başlandı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: