KÜÇÜK SIRLAR DİZİSİNE SÜRPRİZ KONUK!

Magazin

KÜÇÜK SIRLAR DİZİSİNE SÜRPRİZ KONUK! Küçük Sırlar dizisinin bu akşam ekrana gelecek olan bölümünde gençlerin severek dinlediği Can Baydar, Erdem Başer, Eren Cilalıoğlu ve Gökçe Balaban'dan oluşan Gecce grubu Demir'in işletmeciliğini yaptığı barda sahne alıyor.


Gecce grubu, geçtiğimiz günlerde yayınladıklari video klipleriyle müzikseverlerden tam not alan ve yasal dijital satış sitelerinde en çok dinlenen şarkı olarak zirveye yerleşen ''Ben Öldüm'' parçasını seslendiriyor.


Bu parçayla beraber Demir ve Su'yun arasındaki buzlar eriyeceğe benziyor.


Bu akşam ekrana gelecek olan Küçük Sılar'ın bu bölüm ki özeti aşağıdaki gibidir;

Çetin, Cem Aslan’ı barın haklarını devretmeye ikna edebilecek tek kişinin Ayşegül olduğunun farkındadır. Ona boyun eğer. Oyunu Ayşegül’ün kurallarına göre oynayacaktır. Demir, Su’nun sahte sevgili numarasını çözdüğü için sevinirken, bu oyunun gerçeğe dönüşmek üzere olduğunu anlar. Su’yu, tekrar kaybetmeye tahammülü yoktur. Oyunu bozmak için elinden geleni yapar. Ömer’in silahını kaybeden Çetin çareler araya dursun, Cem Aslan silahı çoktan beline takmıştır. Yeni oyuncağıyla kendini güvende hisseden Cem Aslan’ın artık kafa tutamayacağı adam da kalmamıştır. Su, Demir’in ilanı aşkı karşısında şaşkına döner. Diğer taraftan Erkan, onu bırakmamaktadır. Ceyla Ali’yi barda kızlarla samimi bir halde görür. Hırsını Ali’den çıkaramayınca, Arzu’ya gidip gerçekleri anlatır. Fakat Ali’nin de Arzu’ya söyleyeceği şeyler vardır. Cem Aslan, Ayşegül’ün ona yaşattığı aşk oyununa kendini kaptırır. Ama biri onu bu rüyadan uyandırır. Gerçekleri gören Cem Aslan’a yapacak tek bir şey kalmıştır. Yeni oyuncağını kullanıp, kurşunu doğru hedefe, yani Çetin’e isabet ettirmek…

Bunlarda ilginizi çekebilir: