KÜÇÜK SIRLAR MUTLU BİR SONLA VEDA ETTİ!

Küçük Sırlar'ın final bölümünde tüm çiftler kavuştu.

Magazin

KÜÇÜK SIRLAR MUTLU BİR SONLA VEDA ETTİ! Geçen yaz başında ekranlara gelmeye başlayan ve bir yaz sonu ekranlara veda eden Küçük Sırlar dizisi mutlu bir sonla sevenlerine veda etti.

Son bölümde Ayşegül, Su'yu yaralaması ile Demir'in her şeyi itiraf etmesine neden olmuştu. Gerçekleri öğrenen Ömer, Çetin'i ondan uzak tutabilmek için Ayşegül'ü bir eve kapattı. 1 hafta süreyle bu yerde kapalı kalan Ayşegül, Çet'e ulaşmak için çok çaba sarf etti ama sonuç olarak onların bir araya gelmesi Su sayesinde oldu. Nişanda kendisinden özür dilemesini isteyen Su, Ömer'i ikna edip Ayşegül'ü nişanına getirtti. Korumalardan uzak bir görüşme yapan ikili, hesaplaştıkdan sonra anlaşmaya vardılar. Su, Çet ve Ayşegül'ü o noktada bir araya getirdi ve çift Su'yun yardımı ile birlikte kaçtılar.

Nişanda ise sürpriz bir gelişme yaşandı. Fikriye Hanım Nişanı ilan etmek için bir konuşma yaptı ve sahneye Arzu ve Ali'yi çağırdı. Gerçekleri önceden Arzu'dan öğrenen Fikriye, Su ve Demir'e bir sürpriz yaparak bu emri vaki evliliğe şimdilik bir ara verdi ve dizinin bütün çiftleri mutlu bir sonla seyirciye veda etti.

Bunlarda ilginizi çekebilir: